Menu
Your Cart
Unkapanı - Galata Köprüsü
Oltacılığına Özel Takımlar
Şimdi Satın Al İncele
Youtube'da En Çok
İzlenen Mırmır Trol
Takımı Stoklarımızda
Şimdi Satın Al Youtube Videosuna Git
500 ₺ üzeri ücretsiz kargo.
Ana Beden : 0.15 MM. 5 mt Köstek : 0.15 MM. 20 cm ( 6 adet ) Galata ve Unkapanı köprüleri için özel tasarlanmıştır. Takım boyu köprü kullanı..
19,90TL
Ana beden : 028 MM 4,5 Mt.Köstek : 025 MM 45 cm ( 3 adet, MANTARSIZ )İğne : WMC 9224BL 4 NO ( siyah , Çapraz)Galata ve Unkapanı köprüleri için hazırla..
29,90TL
Ana beden : 028 MM 4,5 Mt.Köstek : 025 MM 45 cm ( 3 adet, MANTARLI)İğne : WMC 9224BL 4 NO ( siyah , Çapraz)Galata ve Unkapanı köprüleri için hazırlanm..
32,90TL
Tekne Avlarınız İçin Hazırlanmış Lokman Yusi istanbul Boğazı Lüfer Takımı ile rastgeleye devam!..
129,90TL

Palamut Balığı ve Av Teknikleri

Türkiye deniz balıkçılarının düşlerini süsleyen, özellikle İstanbul balıkçıları için İstanbul'un tarihi kadar eski olan palamut amatörleri peşinde koşturan balıklardandır. Dilimizde yaşına dolayısı ile boyuna göre değişik isimlerle anılır en bilinen isimleri çingene palamutu, palamut ve toriktir.

Palamut Balığı ve Av Teknikleri konusunun devamı için lütfen tıklayın.

Faydalı Bilgiler - Av Blog

Bizi Tercih Eden Tur Tekneleri

Hakkımızda - Biz Kimiz

         2009 yılından 2014 yılına kadar Gemlik’te av bayilerine hazırladığımız kaliteli hazır olta takımları hobidaşlarımız tarafından fazlasıyla tercih edilmeye başladıktan sonra, 2014 yılının yaz ayında kendi markamızı ve kendi hazır olta takımlarımızı tüm Türkiye’ye ulaştırmak için firmamız “Olta Dükkanım”ı kurduk.

          2014 yılında iki arkadaş, kendi yapmış olduğumuz ve balık avlarında kullandığımız kaliteli olta takımlarını, siz kıymetli olta balıkçıları dostlarımıza sunmak için bu yola çıktık. YouTube’da bilgi amaçlı çekilen, hem takımlarımızın yapılış şekillerini hem de püf noktalarını anlatan videolar paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Olta takımlarının yanı sıra, Türkiye’deki denizlerimizde avlanabilen balıklar ve bu balıkların av tekniklerini blog kısmımızda en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatmaya özen gösterdik.

        2014 yılından günümüze kadar edindiğimiz binlerce oltacı dostlarımızın taleplerine ve sorularına yardımcı olmayı kendimize vazife edindik. Bu sebeple, yüzden fazla hazır olta takımlarını ve sürekli olarak yeni olta takımlarını keşfetmeye yönelik çalışmalarımız devam etmekte olup; bu takımları önce kendimiz deniyoruz ve daha sonrasında sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

        Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, ulaşılabilirlik ve %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, sizlere hazır olta takımlarını ulaştırmaya devam edecektir. Bizleri tercih eden tüm hobidaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar; “Denizde hayat var.” sloganıyla hobilerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla…

Oğuzhan & Murat