Menu
Your Cart

Watersnake Geo-Spot GPS 65 LBS 66 Shaft Bow Bount Motor

Watersnake Geo-Spot GPS 65 LBS  66 Shaft Bow Bount Motor
Yeni
Watersnake Geo-Spot GPS 65 LBS 66 Shaft Bow Bount Motor

WATERSNAKE GEO-SPOT GPS 65LB 66" SHAFT BOW MOUNT MOTOR

Watersnake Geo-Spot Bow Mount Motors, Çapa Modu, Pilot Modu ve Navigasyon Modu gibi özellikleriyle GPS motorlarında oyunun kurallarını değiştirir.


Bu 65 lb modeller, yalnızca 50 ampere kadar güç çekerken size 65 lb'ye kadar itme sağlar. Denizde geçirilen uzun saatlere merhaba deyin! Ve tüm bu güce rağmen, çalışmak için yalnızca bir 12v pile ihtiyaçları var.


Çapa Modu, tüm balıkçıların favorisidir ve geri döndü ve eskisinden daha iyi. Rüzgâr, gelgit veya kabarmaya rağmen işaretinizi korumak için Çapa düğmesine basmanız yeterlidir.


Pilot modu ve Seyir modu ile rüzgar veya akıntı ne olursa olsun rotanızı ve yer hızınızı koruyun.


Belirli alanları düzenli olarak hedeflemek istiyorsanız, örneğin dolambaçlı bir kıyı şeridi, İzleme ve Navigasyon Modları tam size göre. Bir parkuru kaydettikten sonra (5 km uzunluğa kadar), motora değil balık tutmaya odaklanarak, istediğiniz zaman otonom olarak o parkuru yeniden takip edebilirsiniz. Geo-Spot, bir seferde 16 adede kadar parça saklayabilir.


Tüm bunlar su sıçramasına dayanıklı el tipi uzaktan kumanda ile kontrol edilir, böylece teknenizin herhangi bir yerinden kontrol sizde olur. Geo-Spot, ayrıca satılan isteğe bağlı ayak kumandamızla da uyumludur.


Uygun fiyatlı bir GPS elektrik motorunun peşindeyseniz, Watersnake Geo-Spot'u kaçırmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Stok Kodu: WS-65
71.990,00TL
Etiketler: Watersnake Geo-Spot ,